ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


 

collage-horiz-EE 

 

  1. Оцінка ефективності споживання енергоресурсів в громадських будівлях та житлових будинках.
  2. Виконання енергетичних аудитів житлових будинків, громадських будівель і промислових об'єктів.
  3. Розробка Муніципальних енергетичних планів та Планів дій сталого енергетичного розвитку для міських громад.
  4. Розробка ТЕО, ТЕР та проектно-кошторисної документації з опалення, вентиляції і гарячого водопостачання, будівництва котельних, теплових мереж та їх реконструкції, в т.ч. для залучення фінансування від міжнародних фінансових організацій.
  5. Розробка заходів щодо поліпшення роботи інженерних систем та об'єктів, що генерують, транспортують та споживають теплоту та паливо.
  6. Ідентифікація та оцінка інвестиційних проектів. Оцінка ризиків інвестування технічних проектів з енергозбереження та енергоефективності.
  7. Підтримка залучення інвестицій в реалізацію інвестиційних проектів на основі ефективних механізмів державно-приватного партнерства, енергосервісних контрактів.
  8. Підготовка технічних рішень щодо техніко-економічної ефективності переходу об'єктів на альтернативні та відновлювальні джерела енергії, заходів з диверсифікації природного газу.
  9. Розробка та впровадження спеціалізованих навчальних курсів та програм з енергоефективності та енергозбереження для школярів та студентів, тренінгів з питань будівель з близьким до нульового енергоспоживанням для будівельників, фахівців будівельної галузі та неспеціалістів – осіб, відповідальних за прийняття рішень.

 

Контакт

Руслан Тормосов, виконавчий директор ВБО "Інститут місцевого розвитку"
Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.: (044) 428 7610