ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


 1. Консультаційні послуги ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДОНБАСЕНЕРГО" (М. КИЇВ) щодо варіантів використання інших джерел теплової енергії, технічних, економічних та правових аспектів Техніко-економічного обґрунтування вибору організаційної схеми забезпечення тепловою енергією споживачів та надання рекомендацій у рамках підготовки Замовником конкурсної пропозиції (розпочато в квітні 2017 р.).
 2. Консультаційні послуги ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЛОВ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (М. МИКОЛАЇВКА) щодо підготовки та проведення конкурсу з передачі в концесію/оренду цілісного майнового комплексу транспортування теплової енергії м. Миколаївки, розробки умов конкурсу та конкурсної документації (травень – жовтень 2017 р.).
 3. Консультаційні послуги КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ (М. ЧЕРКАСИ) з розрахунку питомих норм витрат паливно-енергетичних ресурсів та розроблення моделі розрахунку тарифів на теплову енергію за видами ліцензованої діяльності (виробництво (у т.ч. з альтернативних видів палива), транспортування та постачання теплової енергії) відповідно до вимог чинного законодавства з питань формування тарифів (червень-жовтень 2017 р.).
 4. Консультаційні послуги КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (М. КОРОСТЕНЬ) з розроблення моделі розрахунку тарифів на теплову енергію за видами ліцензованої діяльності (виробництво (у т.ч. з альтернативних видів палива), транспортування та постачання теплової енергії) відповідно до вимог чинного законодавства з питань формування тарифів (розпочато в липні 2017 р.).
 5. Консультаційні послуги ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТ РЕЗІДЕНСИС" (М. КИЇВ) з оновлення розрахунків тарифів на теплову енергію за видами ліцензованої діяльності (виробництво та постачання теплової енергії) та послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води відповідно до вимог чинного законодавства з питань формування тарифів, підготовка нової редакції пояснювальної записки (липень – жовтень 2017 р.).
 6. Консультаційні послуги ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" (М. ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ) з розроблення моделі розрахунку тарифів на теплову енергію за видами ліцензованої діяльності (виробництво, транспортування, постачання теплової енергії) та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води відповідно до вимог чинного законодавства з питань формування тарифів, розрахунку питомих норм витрат паливно-енергетичних ресурсів відповідно до вимог чинного законодавства (розпочато в серпні 2017 р.).
 7. Консультаційні послуги КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" з розрахунку питомих норм витрат паливно-енергетичних ресурсів та оновлення даних та внесення змін у модель розрахунку тарифів на теплову енергію за видами ліцензованої діяльності (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії) та послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води відповідно до вимог чинного законодавства з питань формування тарифів, а також підготовка пояснювальної записки щодо обґрунтування планованих витрат для розрахунку тарифів (вересень 2017 р.).
 8. Консультаційні послуги ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕНТ СОФІЯ ПРОПЕРТІ МЕНЕДЖМЕНТ" (М. КИЇВ) з оновлення розрахунків тарифів на теплову енергію за видами ліцензованої діяльності (виробництво та постачання теплової енергії) та послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води відповідно до вимог чинного законодавства з питань формування тарифів, підготовка нової редакції пояснювальної записки (вересень 2017 р.).
 9. Консультаційні послуги КОМУНАЛЬНОМУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧУЮЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "РУБІЖНЕТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (М. РУБІЖНЕ) з питань розрахунку тарифів на теплову енергію (її виробництво (у т.ч. з альтернативних видів палива), транспортування та постачання теплової енергії) та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води відповідно до вимог чинного законодавства з питань формування тарифів (вересень 2017 р.).
 10. Консультаційні послуги КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" (М. БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ) з розроблення моделі розрахунку тарифів на теплову енергію за видами ліцензованої діяльності (виробництво, транспортування, постачання теплової енергії) та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води відповідно до вимог чинного законодавства з питань формування тарифів (розпочато у вересні 2017 р.).
 11. Консультаційні послуги КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" (М.СЄВЄРОДОНЕЦЬК) щодо розроблення моделі розрахунку тарифів на теплову енергію за видами ліцензованої діяльності (виробництво, транспортування, постачання теплової енергії) та послуги з централізованого опалення відповідно до вимог чинного законодавства з питань формування тарифів (розпочато у вересні 2017 р.).
 12. Консультаційні послуги КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ" щодо формування і встановлення тарифів у сфері теплопостачання, відповідно до вимог чинного законодавства (вересень-жовтень 2017 р.).
 13. Консультаційні послуги КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ЧОРНОМОРЬКТЕПЛОЕНЕРГО" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (М. ЧОРНОМОРСЬК) з розроблення моделі розрахунку тарифів на теплову енергію за видами ліцензованої діяльності (виробництво, транспортування, постачання теплової енергії) та розрахунку двоставкових тарифів на послуги з централізованого опалення та одноставкових тарифів на постачання гарячої води відповідно до вимог чинного законодавства з питань формування тарифів (розпочато в листопаді 2017 р.).
 14. Консультаційні послуги КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКВОДОКАНАЛ" (М. БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ) з розроблення моделі розрахунку тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), відповідно до вимог чинного законодавства з питань формування тарифів (розпочато в листопаді 2017 р.).

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ СЕМІНАРИ

 1. Семінар на тему: "Формування і встановлення тарифів у сфері теплопостачання для ліцензіатів ОДА і КМДА (практичні аспекти)" (05.07.2017 р.)
 2. Семінар на тему: "Актуальні питання формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання і послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води (для ліцензіатів НКРЕКП)" (06.07.2017 р.)
 3. Семінар на тему: "Комерційний облік теплової енергії та водопостачання: законодавчі вимоги та практичні аспекти" (05.09.2017 р., 03.10.2017 р.)
 4. Семінар на тему: "Кращий європейський досвід управління парковками та ціноутворення" (02.11.2017 р.)
 5. Семінар-практикум на тему: "Нові правила організації звітності, що подається до НКРЕКП ліцензіатами у сфері теплопостачання" (29.11.2017 р.)