ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Сьогодні Україна впевнено крокує до енергонезалежності. Держава приділяє безпрецедентну увагу підвищенню енергоефективності та реформуванню житлово-комунального господарства. Приймаються важливі законодавчі та нормативно-правові акти; діє урядова програма із сприяння населенню у впровадженні енергоефективних заходів (славнозвісна програма "теплих кредитів"); вже у наступному році запрацює Фонд енергоефективності. Тобто запит на енергоефективність "зверху" - є.


Проте, щоб досягти успіху, необхідно формувати запит на енергоефективність "знизу". Саме це є головною метою інноваційного Проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація", який впроваджує ВБО "Інститут місцевого розвитку".


15 листопада 2017 р. у рамках 5-ої хвилі Проекту відкрито унікальну онлайн-програму дистанційного навчання (ПДН) за двома навчальними курсами, схваленими Міністерством освіти і науки України: курсу за вибором "Основи енергопостачання та енергозбереження" для учнів 6-8 класів та факультативного курсу "Абетка з основ житлово-комунального управління" для учнів 9-11 класів.


Організатори забезпечують цілодобовий безкоштовний доступ до онлайн-платформи.

 

Наразі триває добір пілотних шкіл. Завдяки необмеженому покриттю через дистанційний формат навчання, участь можуть брати будь-які ЗНЗ, незалежно від їхньої локації.


Зареєструватися можна за посиланням http://reg.energyschool.org.ua/.

 

Четверта хвиля Проекту "Енергоефективні школи: нова генерація" (2016-2017 н.р.) виявила реальний рівень зацікавленості керівництва міст і підрозділів освіти, адміністрацій та педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів у підтримці державної політики енергоефективності. Дуже добре працювали за Проектом ЗНЗ населених пунктів Донецької області, насамперед, Добропілля.


І в цьому навчальному році міська влада та освітяни Добропілля яскраво продемонстрували небайдужість, згуртованість та активну громадянську позицію: формувати запит на енергоефективність "знизу" вже готові понад половини місцевих шкіл.


Так тримати!

 

Детально про п'яту хвилю Проекту "Енергоефективні школи"