ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Проект "Енергоефективні школи: нова генерація" вперше в Україні запускає безкоштовну онлайн-програму дистанційного навчання (ПДН) за двома освітніми курсами, схваленими Міністерством освіти і науки: курсом за вибором "Основи енергопостачання та енергозбереження" для учнів 6-8 класів та факультативним курсом "Абетка з основ житлово-комунального управління" для учнів 9-11 класів. Проект упроваджує ВБО "Інститут місцевого розвитку".


Мета Проекту полягає у вихованні свідомих і обізнаних споживачів, які розуміють технічні та фінансові проблеми виконавців житлово-комунальних послуг та своїми діями підтримують їх: економно споживають енергетичні й інші ресурси та своєчасно за них сплачують; у формуванні відповідальних власників своєї квартири та будинку, лідерів енергоефективності, активних та мотивованих знавців житлово-комунального управління.


Інноваційний проект "Енергоефективні школи: нова генерація" завдяки ПДН забезпечує необмежене покриття через дистанційний формат навчання, тому ми запрошуємо приєднатися школи будь-якого міста, селища або села, аби в учнів був доступ до Інтернету.

 

Цілодобовий абсолютно безкоштовний доступ до ПДН уможливлює навчання у будь-який зручний для користувачів час.

 

ПДН містить актуальні інформаційні матеріали, які систематично оновлюватимуться відповідно до змін у законодавстві, державній політиці тощо. Їх можна використовувати під час інтегрованих уроків із фізики, економіки, географії тощо.


ПДН пропонує різні форми навчальних занять (презентації та відеопрезентації, кейсові завдання, тестування тощо), в т.ч. авторську онлайн-гру "Розумний будинок", яка не має аналогів в Україні.


Під час навчання учні та їхні родини матимуть можливість брати участь у низці цікавих творчих конкурсів та отримувати енергоефективні подарунки тощо.


На 20.11.17 р. до участі у Проекті долучилися 345 ЗНЗ із 150 населених пунктів 24 областей України та м. Києва.

 

Серед лідерів – Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Полтавська, Запорізька та Кіровоградська області (рис. 1).

 

ee-schools-progress-pic1

Рис. 1. Кількість зареєстрованих у ПДН шкіл в областях-лідерах

 

Міста з найбільшою абсолютною кількістю зареєстрованих шкіл: Кривій Ріг (Дніпропетровська область), Суми, Львів, Добропілля (Донецька область), рис. 2.

 

ee-schools-progress-pic2

 

Рис. 2. Кількість зареєстрованих у ПДН шкіл у містах-лідерах (абсолютний показник)

 

Міста з найбільшою відносною кількістю зареєстрованих шкіл (у відсотках до загальної кількості шкіл): Горішні Плавні (Полтавська область), Первомайський (Харківська область), Добропілля (Донецька область), Світловодськ (Кіровоградська область), Мирноград та Покровськ (Донецька область), рис. 3.

 

ee-schools-progress-pic3

 

Рис. 3. Кількість зареєстрованих у ПДН шкіл у містах-лідерах (відносний показник)

 

Така активність свідчить про високий рівень зацікавленості керівництва міст і підрозділів освіти, адміністрацій та педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів у підтримці державної політики підвищення енергоефективності та реформування житлово-комунального господарства.


Добір пілотних шкіл продовжується!


Формуйте разом із нами запит на енергоефективність "знизу"!


Форма реєстрації доступна на сайті Проекту: ees.energyschool.org.ua.

 

Детально про п'яту хвилю Проекту "Енергоефективні школи"