ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


21 червня 2017 року в актовій залі школи №134 імені Ю. О. Гагаріна відбувся завершальний захід Проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" для шкіл м. Києва - підбиті підсумки участі 17 шкіл у факультативному курсі "Абетка з основ житлово-комунального управління" та онлайн-грі "Розумний будинок".


На заході були присутні найактивніші учні шкіл-учасниць, вчителі, відповідальні за впровадження курсу, представники компанії ДТЕК та ВБО "Інститут місцевого розвитку".


Руслан Тормосов, виконавчий директор ВБО "ІМР" та Аліна Зуйковська, менеджер департаменту сталого розвитку компанії ДТЕК, щиро привітали учасників Проекту з успішним закінченням курсу та висловили впевненість, що отримані знання обов'язково знадобляться їм зараз і у майбутньому.


Вчителі школи №285 та спеціалізованої школи №96 у слові-відповіді підкреслили важливість цього курсу для старшокласників, адже діти входять у доросле життя з великим багажем знань та навичок у сфері житлово-комунальної грамотності. А вчитель спеціалізованої школи-ліцею №157 підтвердила ефективність факультативного курсу "Абетка з основ житлово-комунального управління" саме в дуеті з онлайн-грою "Розумний будинок". В ігровій формі учні навчилися раціонально споживати енергоресурси, зрозуміли, як сплачувати за комунальні послуги, створювати та управляти ОСББ та бути хорошими сусідами.


На церемонії нагородження школи та вчителі отримали дипломи учасників, а найактивніші учні – дипломи керманичів та лідерів житлово-комунального управління, футболки Проекту ДТЕК та подарунки.

 

Довідково:


Проект ДТЕК "Енергоефективні школи" вже 5 років надихає дітей та дорослих отримувати нові знання та використовувати їх у побуті. Упродовж 2016-2017 навчального року Проект вирізнявся інтерактивністю. Зі свого боку учні подякували компанії ДТЕК та ВБО "ІМР" за можливість отримати знання з житлово-комунальної грамотності онлайн, застосувати їх на практиці, а також спробувати себе в ролі власника квартири в інтерактивній грі "Розумний будинок".


Проект ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" впроваджується ВБО "ІМР"в населених пунктах присутності енергетичної компанії ДТЕК за її фінансування. Головна мета Проекту – пропагування серед школярів, їхніх батьків та вчителів дбайливого ставлення до енергоресурсів, формування відчуття особистої відповідальності за тепло та комфорт у своїх помешканнях, виховання свідомого екологічно-орієнтованого споживача житлово-комунальних послуг.


У 2016-2017 році в понад 100 загальноосвітніх шкіл населених пунктів присутності компанії ДТЕК впроваджуються два навчальні курси: курс за вибором "Основи енергопостачання та енергозбереження" для учнів 6-8 класів та факультативний курс "Абетка з основ житлово-комунального управління" для учнів 9-11 класів. Інноваційний Проект унікальний тим, що вперше в Україні застосовує програму дистанційного навчання для двох навчальних курсів, що дає можливість насамперед відстежувати рівень опанування дисциплін кожним учнем, здійснювати ефективний моніторинг Проекту та розширювати географію його учасників.