ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


5 вересня 2017 р. ТОВ "Інститут місцевого розвитку" за участі представників Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а також членів робочої групи, які брали участь у напрацюванні норм Закону "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", провів консультаційний семінар для спеціалістів підприємств сфери тепло- і водопостачання, представників органів місцевого самоврядування, що опікуються питаннями у сфері житлово-комунального господарства, на тему: "Комерційний облік теплової енергії та водопостачання: законодавчі вимоги та практичні аспекти".


На семінарі було розглянуто основні положення Закону, його ідеологію, принципи та сферу дії, а також надано перелік нормативно-правових актів, які випливають із цього Закону і над розробкою яких вже почала працювати робоча група при Мінрегіоні.


Разом з тим було представлено принципи обладнання побудинковим обліком, проблемні питання обліку в системах ЦТП та ІТП, механізм розрахунків за комунальні послуги на основі комерційного обліку, практичні аспекти роботи зі збуту комунальних послуг у зв'язку зі змінами у законодавстві, підходи до впровадження систем автоматизації, диспетчеризації та віддаленого обліку витрат води.


Під час семінару було досягнуто домовленості про те, що учасники надсилатимуть до Інституту місцевого розвитку пропозиції для їх подальшого включення на розгляд робочої групи, яка займається розробкою нормативно-правових актів відповідно до цього Закону.


Загалом у семінарі взяли участь спеціалісти підприємств та органів місцевого самоврядування із 37 міст України.


Зважаючи на актуальність питань запровадження комерційного обліку та значний інтерес підприємств тепло- та водопостачання, Інститут місцевого розвитку планує проводити семінари за іншими важливими аспектами комерційного обліку комунальних послуг: фінансово-економічними, технічними, юридичними, а також соціально-психологічними.


Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

 


sem 05092017-1 sem 05092017-2

 

sem 05092017-3

 

   sem 05092017-4 sem 05092017-5

 

 sem 05092017-6