ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


17-22 жовтня 2016 р. у Науково-освітньому центрі проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням було проведено пілоний тренінговий курс для висококваліфікованих працівників будівельної галузі за напрямом підготовки "Інженер-проектувальник будинків з близьким до нульового енергоспоживанням". Організаторами тренінгового курсу є ВБО "Інститут місцевого розвитку" та Київський національний університет будівництва і архітектури за підтримки Міністерства освіти і науки України.

 

Центр створено у 2016 р. в рамках Проекту "Підготовка спеціалістів зі зведення будівель з близьким до нульового енергоспоживанням: інформаційні центри будівельної галузі (Train-to-NZEB: Building Knowledge Hubs)" на базі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) – місцевого партнера Проекту. Виконавцем Проекту Train-to-NZEB в Україні є ВБО "Інститут місцевого розвитку".


Учасниками тренінгового курсу стали 22 особи: інженери-будівельники, фахівці у сфері промислового та цивільного будівництва, архітектури та містобудування, геоінформаційних систем і технологій.


Тренінговий курс складався з 4-х блоків:

  1. Лекційний теоретичний матеріал у формі презентацій – основні задачі будівельної фізики й теплотехніки будівель і споруд з близьким до нульового енергоспоживанням. Практичні заняття – моделювання температурних полів й містків холоду у конструктивних вузлах огороджувальних конструкцій, розрахунки інженерних мереж та теплотехнічного обладнання будівель.
  2. Тематичні воркшопи з використанням демонстраційних моделей та енергоефективного обладнання.
  3. Ознайомлення з практичними аспектами складання та випробування світлопрозорих конструкцій та інженерних систем у навчальному центрі ТОВ "РЕХАУ".
  4. Іспит для перевірки знань. Вручення сертифікатів.

Тренінговий курс проводили фахівці-тренери Сергейчук О.В і Погосов О.Г, які пройшли спеціальну підготовку для тренерів в рамках Проекту Train-to-NZEB.

 

Воркшопи проводили представники 10 компаній-виробників енергоефективного обладнання і матеріалів – партнерів Проекту в Україні: ТОВ "РЕХАУ", ТОВ "Вінербергер", ТОВ з ІІ "Хенкель Баутехнік (Україна)", ТОВ "Завод "ТЕХНОНІКОЛЬ", ТОВ "АКЛІМА"., ДП "Вайллант група Україна", ПІІ "Урса", ТОВ "Компанія "Техно-Альянс", ТОВ "Талісман ЛТД", ТОВ "ЯКІР".

 

training 17-22102016-2 training 17-22102016-3

 

training 17-22102016-4 training 17-22102016-5

 

 

Докладніше про Проект Train-to-NZEB

Сайт КНУБА