ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Починаючи з листопада 2017 року, загальноосвітні навчальні заклади будь-якого населеного пункту України, абсолютно безкоштовно, отримали унікальну можливість взяти участь у соціальному Проекті "Енергоефективні школи: нова генерація", який ініційований і виконується Всеукраїнською благодійною організацією "Інститут місцевого розвитку" за фінансування енергетичної компанії ДТЕК.


У рамках реалізації Проекту створено інноваційну онлайн-платформу дистанційного навчання (ПДН), за допомогою якої кожен ЗНЗ України отримує можливість впроваджувати навчальні курси "Основи енергопостачання та енергозбереження" (для учнів 6-8 класів) та "Абетка з основ житлово-комунального управління" (для учнів 9-11 класів). Обидва навчальні курси схвалені Міністерством освіти і науки України.


Станом на 26.01.2018 р. до участі у Проекті вже долучилися 602 ЗНЗ із понад 315 населених пунктів 23 областей України та м. Києва.


Серед лідерів – Донецька, Полтавська, Дніпропетровська, Львівська, Сумська та Запорізька області (рис. 1).

 

dobor2-r-1

 

Рис. 1. Кількість зареєстрованих у ПДН шкіл за областями

 

Міста з найбільшою абсолютною кількістю зареєстрованих шкіл: Кривий Ріг (Дніпропетровська область), Суми, Львів, Добропілля (Донецька область) та Запоріжжя (рис. 2).

 

dobor2-r-2

 

Рис. 2. Кількість зареєстрованих у ПДН шкіл у містах-лідерах (абсолютний показник)

 

Міста з найбільшою відносною кількістю зареєстрованих шкіл (у відсотках до загальної кількості (рис. З): Горішні Плавні (Полтавська область), Первомайський (Харківська область), Добропілля (Донецька область), Кобеляки (Полтавська область), Мирноград (Донецька область), Світловодськ (Кіровоградська область), Покровськ (Донецька область), Вознесенськ (Миколаївська область) та Новоград-Волинський (Житомирська область).

 

dobor2-r-3

 

Рис. 3. Кількість зареєстрованих у ПДН шкіл у містах-лідерах (відносний показник)


Такий високий рівень активності свідчить про зацікавленість у підтримці державної політики підвищення енергоефективності та реформування житлово-комунального господарства.


За робочим планом Проекту навчальний процес за факультативним курсом "Абетка з основ житлово-комунального управління", що розрахований на один семестр, вже розпочався 16 січня 2018 р.


Нагадуємо, що реєстрація шкіл для участі у Проекті відкрита лише до 18 лютого 2018 року!

 

Після реєстрації школи мають обрати один чи обидва навчальні курси та почати створення класів, календарних планів тощо, з чим не варто зволікати, до кінця навчального року залишилось не так багато часу!


Тож приєднуйтесь до вивчення факультативного курсу "Абетка з основ житлово-комунального управління". Лише після реєстрації і початку навчання Ви відкриєте для своїх учнів його переваги та зрозумієте наскільки корисними є знання з енергоефективності та житлово-комунальна грамота!