ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


19-20 вересня 2017 р. у Львові ТОВ "Інститут місцевого розвитку" провів тренінг для членів робочої групи – працівників КП "Львівводоканал", які будуть розробляти План взаємодії із зацікавленими сторонами – частину Програми корпоративного розвитку підприємства.

 

Допомога КП "Львівводоканал" надається в рамках Проекту з виробництва біогазу у Львові, який фінансується ЄБРР спільно з НЕФКО і Фондом східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля за співфінансування від Львівської міської ради.

 

На ТОВ "ІМР" покладене завдання щодо надання допомоги КП "Львівводоканал" у розробці Плану взаємодії із зацікавленими сторонами та Комунікаційного плану, у т.ч. проведення тренінгу для фахівців підприємства, які розроблятимуть ці документи.

 

Із привітальним словом на початку тренінгу виступила директор ТОВ "ІМР" Наталія Алексєєва, яка коротко інформувала присутніх про мету і програму тренінгу, презентувала Товариство з обмеженою відповідальністю "Інститут місцевого розвитку", основні напрямки діяльності і поточні проекти ІМР.

 

Старший спеціаліст з комунікацій, залучення громадськості, гендерних питань – директор департаменту соціологічних досліджень і зв'язків із громадськістю ТОВ "ІМР" Кадрія Сафіуліна представила основні теоретичні аспекти підготовки Плану взаємодії із зацікавленими сторонами; законодавчу базу щодо консультацій та розкриття інформації; питання щодо оприлюднення інформації та взаємодії із зацікавленими сторонами; механізм розгляду скарг і звернень. К. Сафіуліна провела практичні заняття – з ідентифікації зацікавлених сторін підприємства (підготовлено Матрицю зацікавлених сторін) і з оцінки рівня зацікавленості та рівня впливовості зацікавлених сторін. К. Сафіуліна обговорила з учасниками тренінгу Комунікаційний план, як складову Плану взаємодії із зацікавленими сторонами, і моніторинг та звітність в рамках виконання Плану взаємодії із зацікавленими сторонами.

На завершення тренінгу консультанти ІМР передали членам робочої групи шаблон для підготовки Плану взаємодії із зацікавленими сторонами (ПВЗС), а також спланували процес підготовки ПВЗС, визначили відповідальних виконавців та орієнтовні терміни виконання завдань.

 

На тренінгу були присутні: від КП "Львівводоканал" - заступник директора з економічних питань Дмитро Ванькович, заступник директора Михайло Хаман, керівник фінансово-економічного департаменту Олег Капко, заступник головного інженера з каналізаційного господарства Володимир Васильченко, керівник Сервісного центру Василь Поліщук, начальник ПЕВ Наталія Тимчишин, керівник відділу зв'язків із громадськістю Уляна Горбата, представники Групи впровадження Проекту - Андрій Чех і Ольга Герус, а також представники компанії ДРЕБЕРІС - директор ТОВ "ДРЕБЕРІС" (Україна) Володимир Мотиль і Директор DREBERIS GmbH (Німеччина) і DREBERIS Sp. z o.o. (Польща) доктор Маркус Райхель.

 

Детально про Проект