ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


2 березня 2018 року в Ігровому Центрі "Exitgames" м. Києва відбудеться тренінг зі створення команд міжрегіональних класів, що опановуватимуть навчальний курс "Абетка з основ житлово-комунального управління" та онлайн-гру "Розумний будинок".


Захід проводитиметься за Програмою соціального партнерства компанії ДТЕК в рамках Проекту "Енергоефективні школи: нова генерація", який впроваджує ВБО "Інститут місцевого розвитку".


Участь у заході братимуть керівник департаменту зі сталого розвитку ДТЕК/ЕНЕРГО Вікторія Гриб, менеджер департаменту зі сталого розвитку ДТЕК/ЕНЕРГО Аліна Зуйковська, керівник Проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація", виконавчий директор ВБО ІМР к.е.н., доцент Руслан Тормосов, спеціалісти Проекту, а також учні і вчителі міжрегіональних класів із ЗНЗ м. Бурштина (школи №2, №3 і гімназії) та м. Зеленодольська (школи №1, №2 і ліцею "АРЛІ").

 

DTEK-2-Mar


У ході знайомства учні у командах обговорять та публічно представлять своє бачення та очікування від участі у Проекті. Вони ознайомляться з перевагами та недоліками роботи у команді, способами прийняття спільних рішень тощо. Окрім того, на тренінгу відбудеться наочна демонстрація можливостей гри "Розумний будинок". А на завершення передбачено безліч різноманітних розваг, серед яких лазерні бої, гра у хованки в темряві і різні квести (навіть для вчителів) та багато інших цікавинок, що працюють на формування дієвих команд.


Початок заходу – о 9:00 за адресою: місто Київ, Ігровий Центр "Exitgames", вул. Вадима Гетьмана, 1 А, станція метро "Шулявська".

 

Проект ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" допомагає не лише засвоювати нові знання, а й дружити містами!