ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


"Зберігаймо ресурси вдома!" - конкурс на зменшення споживання ресурсів серед родин учнів, що беруть участь у Проекті ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" розпочинається 19 березня 2018 р. і триватиме до 31 травня 2018 р.


Умови Конкурсу викладені у відповідному Положенні.


Заходи, що оцінюватимуться в рамках конкурсу, можуть реалізовуватись як у квартирі багатоквартирного будинку (кімнаті в гуртожитку тощо), так і у приватному будинку і стосуватися зменшення споживання електричної, теплової енергії, газу, холодної та гарячої води. Заходи повинні мати технічний характер (наприклад, заміна ламп розжарювання). Важливим критерієм оцінки заходів є здатність учасника довести, що захід був виконаний та призвів до економії конкретного ресурсу.


Оцінювання відбувається на основі звітів учнів про реалізацію родинами енергоефективних заходів. Звіти за конкурсом подаються через ПДН.


Основним критерієм для визначення переможців конкурсу є енергетичний ефект від упроваджених заходів – показник зменшення споживання енергії (кВт·год).

 

Проміжні результати конкурсу оголошуватимуться у квітні та у травні 2018 року.

 

Проміжні результати конкурсу (5.04.2018 р.)

 

Лідером стала родина учня Новодонецької ЗОШ I-IIIст. №16 Віталія Ферлієвича, яка впровадила такі енергоефективні заходи: заміна ламп розжарювання на світлодіодні та побутової техніки на енергозберігаючу, а саме - холодильника на обладнання з класом енергоефективності А ++.

 

Станом на 5 квітня 2018 року учасники конкурсу подали 53 звіти про впровадження енергозберігаючих заходів.
Загальна економія енергії становить близько 18 000 кВт· год.
Економія коштів 57 000 грн/рік.
Інвестиції - 140 000 грн.

 

dtek-konkurs-2-new

 

 

ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМАЮТЬ ПРИЗИ. ДОЛУЧАЙТЕСЯ І ПАМ'ЯТАЙТЕ: "ЕКОНОМНА РОДИНА – БАГАТА КРАЇНА!"