ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


28 березня 2018 року експерти та представники бізнесу обговорили програми сталого розвитку, які впроваджують школи та університети у світі. Сенсацією заходу стала презентація інноваційного Проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація", який з 2012 р. реалізований ВБО "Інститут місцевого розвитку" в понад 300 ЗНЗ, а в цьому навчальному році об'єднав 858 ЗНЗ із 475 населених пунктів для сталого розвитку місцевих громад.

 

Із презентацією Проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" учасників заходу ознайомив виконавчий директор ВБО "Інститут місцевого розвитку" к.е.н., доцент Руслан Тормосов. Він розповів про унікальну онлайн-програму дистанційного навчання (ПДН), за допомогою якої діти з будь-якого українського міста, селища чи села (за наявності Інтернету) можуть абсолютно безкоштовно опановувати навчальні курси "Основи енергопостачання та енергозбереження" (для 6-8 класів) та "Абетка з основ житлово-комунального управління" (для 9-11 класів), які мають гриф МОНУ. Учням дуже подобається онлайн гра "Розумний будинок", учасники якої стають співвласниками багатоквартирного будинку (свого класу) та створюють в ньому ОСББ, платять за комунальні послуги, беруть "теплі кредити", впроваджують енергоефективні заходи тощо.

 

"Крутой Проект от ДТЕК "Енергоефективні школи" - 350 школ, мега-результаты", - зазначила на своїй сторінці у Facebook Марина Саприкіна, Керівник Центру КСВ, сертифікований експерт з КСВ, Executive MBA (Sheffield).

 

Окрім теми енергоефективності та пропагування серед школярів, їхніх батьків та вчителів дбайливого ставлення до енергоресурсів, формування особистої відповідальності за тепло та комфорт у своїх помешканнях, виховання свідомого екологічно-орієнтованого споживача житлово-комунальних послуг говорили про:

 

- Як розвивається освіта для сталого розвитку в інших країнах?
- Як впливає освіта на досягнення Цілей сталого розвитку?
- Школи-університети-далі: коли починається і закінчується освіта з питань сталого розвитку?

 

Організував зустріч Центр "Розвиток КСВ" у форматі Green Hub під назвою "Освіта задля сталого розвитку". Захід відбувся за підтримки Платформи зростання зеленої економіки, яка сприяє структурованому діалогу з енерго- та ресурсоефективного управління підприємствами і створює міжрегіональні мережі контактів та партнерства. Учасниками Платформи є Торгово-промислова палата України, Центр "Розвиток КСВ", Центр ресурсоефективного і чистого виробництва, Глобальний Договір ООН, Інститут Зеленої економіки.

 

ВБО "ІМР" вдячний Центру "Розвиток КСВ" за запрошення взяти участь у такому важливому заході та готовий до подальшої співпраці задля сталого енергетичного та екологічного розвитку України.

 

Центр "Розвиток КСВ" - експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру "Розвиток КСВ" – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній.