ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Нещодавно ми висвітлили фінальні результати реєстрації ЗНЗ в інноваційній абсолютно безкоштовній Програмі дистанційного навчання (ПДН) Проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" на 2017/2018 навчальний рік. Як вам відомо, у 5-й хвилі Проекту передбачалося відібрати 500 шкіл з усієї України, але ми пішли назустріч багатьом школам із селищ та сіл, тому у ПДН зареєструвалися аж 858 ЗНЗ із 475 населених пунктів.


Реєстрація на цей навчальний рік закінчилася 1 квітня 2018 р.


Спілкуючись з Вами, наші дорогі учні і педагоги, батьки, ми почули багато слів підтримки та помітили неабияке бажання опановувати навчальні курси "Основи енергопостачання та енергозбереження" (курс за вибором для учнів 6-8 класів) та "Абетка з основ житлово-комунального управління (факультативний курс для учнів 9-11 класів), Вашу активну громадянську позицію щодо формування запиту на енергоефективність "знизу".


Тож зареєструватись для участі у Проекті на 2018/2019 н.р. можна вже зараз за посиланням: http://reg.energyschool.org.ua/ АЛЕ! Рекомендуємо реєструватись якомога швидше, оскільки по-перше, кількість місць обмежена, бо перевагу мають школи, які успішно навчаються цьогоріч, а по-друге, це дасть Вам можливість включити наші курси у навчальні плани.


Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в онлайн курсах!


Нагадуємо, шо школам, які зареєстровані у ПДН у 2017-2018 н.р., повторна реєстрація на новий навчальний рік не потрібна, Вам необхідно відвідати свій особистий кабінет на сайті реєстрації http://reg.energyschool.org.ua/auth обрати курси на 2018-19 н.р. і Ви вже з нами!