ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


За результатами Всеукраїнського конкурсу "Бізнес, що змінює країну", головною темою якого є Цілі сталого розвитку, у номінації "Кращий корпоративний внесок у Ціль сталого розвитку №12. Впровадження принципів сталого споживання та виробництва продукції" переміг інноваційний Проект "Енергоефективні школи: нова генерація". Проект впроваджується ВБО "Інститут місцевого розвитку" з 2012 р. за фінансування енергетичної компанії ДТЕК. 12 квітня цього року відбулося нагородження переможців організатором конкурсу - Центром "Розвитку КСВ". Партнери Конкурсу – компанія EY та Платформа зростання зеленої економіки. Партнер Конкурсу Pro Bono для юридичних компаній – Юридична газета.


Презентував кейс Проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" виконавчий директор ВБО "Інститут місцевого розвитку" к.е.н., доцент Руслан Тормосов. Він розповів про унікальність розробленої ВБО "ІМР" першої в Україні онлайн-програми дистанційного навчання (ПДН), яка уможливила приєднатися до Проекту майже 860 ЗНЗ із 475 міст, селищ та сіл України. Окреслив мету навчальних курсів "Абетка з основ житлово-комунального управління" та "Основи енергопостачання та енергозбереження" – змінити ментальність та поведінку учнів на енергоощадливу, залучити їх до активної участі у підвищенні енергоефективності у школі та вдома, навчити фінансової та житлово-комунальної грамоти, розвинути лідерські якості, ініціативність та вміння спільно діяти в команді для вирішення комунальних проблем у квартирі та будинку.


У конкурсі взяли участь 28 українських компаній, серед яких "1 + 1", "Енергоатом", "Фармак", "Астарта", "Делойт", "Кока-Кола" тощо. Найбільше кейсів було подано відповідно до Цілі 8 "Гідна праця і економічне зростання", другою за популярністю стала Ціль 11 "Сталий розвиток міст та спільнот".


Оцінювання кейсів за низкою критеріїв (інноваційність, механізм реалізації проекту, довгострокові результати проекту для компанії і суспільства, опис кейсу тощо) здійснило міжнародне журі у складі: Томас Серкович (Ірландія), Марина Стефанова (Болгарія), Агнесе Алксне (Латвія), Феріде Доган (Нідерланди).


Член журі Марина Стефанова поділилась своїми думками: "Була вражена змістом, різноманітністю та якістю запропонованих кейсів. Принаймні половина кейсів, які я перевірила, заслуговують на захоплення та визнання як експертами, так і суспільством. Вони відповідають реальним проблемам; ефективно сплановані та реалізовані; мають чітке бачення цілей сталого розвитку. Очевидно, що компанії мають зацікавленість, потенціал та бажання активно взаємодіяти та співпрацювати з іншими заінтересованими сторонами, вирішуючи існуючі проблеми та успішно долаючи виклики. Компанії демонструють, що бізнес за будь-яких обставин може бути силою позитивних змін".

 

tsili-1 tsili-2 tsili-3


***


Про Центр "Розвиток КСВ": експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру "Розвиток КСВ" – КСВ у конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній.


Про EY: міжнародний лідер з аудиту, оподаткування, права, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри та впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобов'язання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому.


Про Платформу зростання зеленої економіки: учасниками Платформи є Торгово-промислова палата України, Центр "Розвиток КСВ", Центр ресурсоефективного і чистого виробництва, Глобальний Договір ООН, Інститут Зеленої економіки. Платформа сприяє структурованому діалогу з енерго- та ресурсоефективного управління підприємствами і створює міжрегіональні мережі контактів та партнерства.