ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


18 квітня 2018 р. фахівці ТОВ "Інститут місцевого розвитку" провели консультаційний семінар-практикум для підприємств-ліцензіатів ОДА у сфері централізованого водопостачання та водовідведення із 29 міст України. Тема семінару - огляд нового закону "Про житлово-комунальні послуги" та вимог до формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

 

Під час заходу було розглянуто ключові положення нових законів України "Про житлово-комунальні послуги" і "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" та розкрито питання економіки і тарифної політики в умовах законодавчих змін, запровадження плати за абонентське обслуговування, соціального захисту споживачів, розмежування відповідальності та витрат між виконавцем комунальної послуги та управителем.

 

Окрім того, фахівці ІМР зосередили увагу ліцензіатів ОДА на практичних аспектах розроблення і впровадження інвестиційних програм у сфері централізованого водопостачання і водовідведення.

 

 

Фотозвіт про проведення семінару "Огляд нового закону "Про житлово-комунальні послуги". Вимоги до формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення"

 
 

 TOV-sem-1804-1 TOV-sem-1804-2 TOV-sem-1804-3

 

TOV-sem-1804-4 TOV-sem-1804-5 TOV-sem-1804-6