ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


24 квітня 2018 р. у Києві фахівці ТОВ "Інститут місцевого розвитку" провели консультаційний семінар-практикум для підприємств-ліцензіатів ОДА у сфері централізованого теплопостачання із 30 міст України для обговорення нового закону "Про житлово-комунальні послуги" і вимог до формування тарифів у сфері теплопостачання.


Під час семінару було розглянуто ключові положення нових законів України "Про житлово-комунальні послуги" і "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" та розкрито питання економіки і тарифної політики в умовах законодавчих змін, запровадження плати за абонентське обслуговування, соціального захисту споживачів, розмежування відповідальності та витрат між виконавцем комунальної послуги та управителем.


Також фахівці ІМР зосередили увагу ліцензіатів ОДА на вимогах до формування тарифів у сфері теплопостачання відповідно до чинної системи ціноутворення, у т. ч. на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії. Окрім того, фахівці ІМР провели обговорення з учасниками семінару щодо очікуваних змін у нормативно-правовій базі з питань формування тарифів у сфері теплопостачання.

 

TOV-sem-2404-3 TOV-sem-2404-1 TOV-sem-2404-2