ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Курс за вибором "Основи енергопостачання та енергозбереження" для учнів 6-8 класів та факультативний курс "Абетка з основ житлово-комунального управління" для учнів 9-11 класів актуалізовано відповідно до реалій сьогодення.


Як ми вже відмічали, однією з переваг упровадження програми дистанційного онлайн-навчання (ПДН) Проекту "Енергоефективні школи: нова генерація", є можливість щонової хвилі Проекту надавати учням актуалізовану інформацію з питань реформування ЖКГ, енергоефективності та енергозбереження.


Загальновідомо, що друковані підручники та посібники застарівають упродовж найближчих 3-5 років (за виключенням математичних або природничих дисциплін), особливо в умовах динамічних змін, які відбуваються в нашій країні.


Тому приведення у відповідність до сучасного законодавства та державної політики викладених у ПДН навчальних курсів "Основи енергопостачання та енергозбереження" для учнів 6-8 класів та "Абетка з основ житлово-комунального управління" для учнів 9-11 класів, підвищує їх пізнавальну та практичну цінність не лише для безпосередніх учасників Проекту, але й для їхнього оточення.


Для успішного впровадження у 2018-2019 н.р. шостої хвилі Проекту спеціалісти ІМР з юридичних, економічних та технічних питань, згідно з новаціями Законів України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", "Про ринок електричної енергії", "Про житлово-комунальні послуги", "Про енергетичну ефективність будівель" тощо, внесли необхідні зміни в обидва курси (інформаційні матеріали, презентації, задачі, тестові, кейсові та інші завдання). Зокрема, актуалізовано інформацію щодо засад забезпечення енергоефективності та зменшення споживання енергії у будівлях; управління багатоквартирним будинком; норм законодавства, якими регулюється діяльність енергопостачальних підприємств; відносин між виконавцями та споживачами житлово-комунальних послуг; принципів функціонування та регулювання ринків енергетики та комунальних послуг, питань формування тарифів, запровадження комерційного обліку комунальних послуг та оплати за спожиті послуги і т. ін. За даними 2017-2018 рр. оновлені статистика та інша додаткова інформація.


Таким чином, навчання у ПДН Проекту за курсами "Основи енергопостачання та енергозбереження" й "Абетка з основ житлово-комунального управління" дасть змогу учням пілотних шкіл не лише отримати актуальні та корисні знання в галузі енергоефективності та житлово-комунального управління, які неодмінно знадобляться їм як сьогодні, так і у майбутньому, але й поділитися ними з батьками, друзями, знайомими, сусідами, що залучаються до участі в нашому Проекті по всій Україні.


Не шукайте сумнівну інформацію в Інтернеті – навчайтеся у ПДН Проекту "Енергоефективні школи: нова генерація"!


Проект "Енергоефективні школи: нова генерація" - це країна актуальних знань!